Filters Reset
Save Search (1)
Save your search to get Alerts
177 Properties
177 Properties Available In 77836
List
- 1/38 38
4 Beds 3 Baths 2,300 SqFt$599,000New - 1/40 40
2 Beds 1 Bath 1,336 SqFt$995,000Active - 1/18 18
3 Beds 2.5 Baths 2,523 SqFt$455,000Pending - 1/18 18
4 Beds 2 Baths 1,710 SqFt$297,000Active - 1/27 27
4 Beds 2 Baths 1,776 SqFt$369,000Active - 1/27 27
4 Beds 2 Baths 1,776 SqFt$369,000Active - 1/10 10
1 Bed 1 Bath 600 SqFt$275,000Active - 1/10 10
1 Bed 1 Bath 600 SqFt$275,000Active - 1/24 24
4 Beds 2 Baths 2,446 SqFt$385,000Active - 1/24 24
4 Beds 2 Baths 2,446 SqFt$359,000Pending - 1/13 13
3 Beds 2 Baths 1,560 SqFt$265,000Active - 1/13 13
3 Beds 2 Baths 1,560 SqFt$265,000Active - 1/30 30
3 Beds 2 Baths 1,306 SqFt$249,500Active - 1/30 30
3 Beds 2 Baths 1,306 SqFt$249,500Active - 1/39 39
3 Beds 2 Baths 1,747 SqFt$330,000Pending - 1/39 39
6 Beds 3 Baths 3,327 SqFt$299,000Active - 1/39 39
6 Beds 3 Baths 3,327 SqFt$299,000Active - 1/7 7
3 Beds 2.5 Baths 2,114 SqFt$549,900Active - 1/7 7
3 Beds 3 Baths 2,114 SqFt$549,900Active - 1/16 16
3 Beds 3 Baths 3,032 SqFt$384,900Active - 1/16 16
3 Beds 2.5 Baths 3,032 SqFt$374,900Price Dropped by $10K - 1/37 37
4 Beds 2 Baths 3,460 SqFt$429,000Pending - 1/38 38
4 Beds 2 Baths 3,460 SqFt$429,000Pending - 1/38 38
4 Beds 2 Baths 3,460 SqFt$429,000Pending
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 8